PRACOWNICY OGRODU - KONTAKT

 

dyrektor Śląskiego Ogrodu Botanicznego

dr Paweł Kojs
e-mail: dyrektor@sibg.org.pl

 

z-ca dyrektora Śląskiego Ogrodu Botanicznego

ds. administracyjno-technicznych

Patryk Bubła

tel. 533 064 769

e-mail: p.bubla@sibg.org.pl

 

 

sekretariat

Aleksandra Rzeszutek

tel. 32 779 76 02

tel. 535 808 368
e-mail: sibg@sibg.org.pl

 

rzecznik prasowy

Małgorzata Szymańczyk

tel. 533 309 104

e-mail: m.szymanczyk@sibg.org.pl

 

kierownik ds. administracyjno-kadrowych

Izabela Rzeszutek

tel. 534 994 574

e-mail: i.rzeszutek@sibg.org.pl

 

księgowa

Teresa Brzoza

tel. 533 309 108

e-mail: t.brzoza@sibg.org.pl


sekretarz Rady Naukowej Śląskiego Ogrodu Botanicznego

Damian Matynia

tel. 533 061 211

e-mail: d.matynia@sibg.org.pl

 


 

Pracownia Kolekcji Naukowych i Zachowawczych

kurator: Wojciech Pikuła

tel. 533 309 103

e-mail: w.pikula@sibg.org.pl

 


 

Pracownia Kolekcji Ozdobnych

kurator: Marta Malotta

tel. 32 779 76 02

e-mail: m.malotta@sibg.org.pl

 


 

Pracownia Studiów nad Systemami Adaptacyjnymi

p.o. kierownik: dr Paweł Kojs

tel. 32 779 76 02

e-mail: dyrektor@sibg.org.pl

 


 

Śląski Bank Nasion

kurator: Katarzyna Galej-Ciwiś

 


 

Pracownia Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej

kierownik: Agnieszka Szyszka

tel. 533 069 448

e-mail: a.szyszka@sibg.org.pl

 

koordynator warsztatów edukacyjnych

specjalista ds. edukacji

Barbara Ziemer

tel. 534 994 575

e-mail: edukacja@sibg.org.pl

 

specjalista ds. edukacji

Łukasz Fuglewicz

e-mail: l.fuglewicz@sibg.org.pl

 

 

Projekt Ogrody siedliskowe

koordynator: Katarzyna Galej-Ciwiś

 


 

Pracownia Śląskiego Kalendarza Ekologicznego

kierownik: Sylwia Jędraszek-Prusko

tel. 534 994 578

e-mail: s.prusko@sibg.org.pl

 

 

Anna Dobrowolska

specjalista ds. edukacji

tel. 534 994 578

e-mail: a.dobrowolska@sibg.org.pl

 

 

Ewelina Roszkowska

specjalista ds. edukacji

e-mail: e.roszkowska@sibg.org.pl

 

 

Kinga Brzeszcz

 


 

Agnieszka Żurawicka

koordynator ds. imprez zewnętrznych

i wolontariatu pracowniczego

tel. 533 309 106

e-mail: a.zurawicka@sibg.org.pl

 


 

Punkt Gastronomiczny

koordynator: Ireneusz Hrabia

tel. 533 309 105

e-mail: i.hrabia@sibg.org.pl

 


 

 

DANE TELEADRESOWE I MAPA DOJAZDU

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - PODAJ SWÓJ ADRES EMAIL I ŚLEDŹ NASZEGO NEWSLETTERA.