Konkursy

Konkursy REALIZOWANE W 2018 ROKU

 

 

Konkurs "ZielonY odkrywcA"

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Ptaków (8 kwietnia) ruszy już piąta edycja długoterminowego konkursu pn. "Zielony Odkrywca". Jego głównym założeniem jest zachęcenie do systematycznego udziału w cyklu gier terenowych, organizowanych w ramach wybranych świąt ekologicznych przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie. Każdy uczestnik konkursu otrzyma legitymację „Zielonego Odkrywcy”, która stanowić będzie dowód jego uczestnictwa w zabawie.

 

Ubiegłorocznym uczestnikom konkursu zasad przedstawiać nie trzeba, a wszystkich pozostałych odsyłamy do regulaminu. Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin konkursu

 

 

 

Konkurs plastyczny "dzień ziemi"

Poprzez konkurs pragniemy zachęcić do budowania i rozwijania postaw proekologicznych. Zadaniem uczestników jest stworzenie plakatu promującego ideę obchodów Dnia Ziemi w odniesieniu do zmian klimatycznych.

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu

 

 

Konkurs Kreatywny "ujarzmić wiatr"

Poprzez konkurs pragniemy zachęcić do stworzenia instalacji, rzeźby lub zabawki, którą można wprawić w ruch za pomocą wiatru.

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu

 

 

 

KONKURS LITERACKI "RZEKA, RZECZKA, RZECZUŁKA"

Zadaniem Uczestników konkursu jest napisanie bajki, opowiadania lub wiersza zwracającego uwagę na problem zanieczyszczenia wód lub/i konsekwencji regulacji cieków.

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu

 

 

 

 

 

 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - PODAJ SWÓJ ADRES EMAIL I ŚLEDŹ NASZEGO NEWSLETTERA.