Konkursy

KONKURSY REALIZOWANE W 2019 ROKU

 

 

KONKURS "ZIELONY ODKRYWCA"

 

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Ptaków (7 kwietnia) ruszy już szósta edycja długoterminowego konkursu pn. "Zielony Odkrywca". Jego głównym założeniem jest zachęcenie do systematycznego udziału w cyklu gier terenowych, organizowanych w ramach wybranych świąt ekologicznych przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie. Każdy uczestnik konkursu otrzyma legitymację „Zielonego Odkrywcy”, która stanowić będzie dowód jego uczestnictwa w zabawie.

 

Ubiegłorocznym uczestnikom konkursu zasad przedstawiać nie trzeba, a wszystkich pozostałych odsyłamy do regulaminu. Zapraszamy do udziału!

 

regulamin konkursu

 

 

Konkurs Fotograficzny "Ciekawe skały"

 

Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęcia, ciekawych skał, skamieniałości lub formacji skalnych wraz z opisem.

 

regulamin konkursu

karta zgłoszeniowa

 

 

 

KONKURS KREATYWNY „POMYŚL ZANIM WYRZUCISZ”

 

Zadaniem uczestników jest kreatywne wykorzystanie 1 butelki PET.

 

regulamin konkursu

karta zgłoszeniowa

 

W konkursie wzięło udział 27 dzieci. Nagrodzonych zostało 16 prac konkursowych w trzech kategoriach wiekowych

KATEGORIA NAJMŁODSZA 4-5 LAT

MIEJSCE 1 - Bruno Kasparek

MIEJSCE 2 - Ryszard Góra

MIEJSCE 3 - Szymon Goleniec

WYRÓŻNIENIE:

Dominik Pawelczyk

Stanisław Szklarz

Ryszard Błaszczak

Hubert Mądry

 

KATEGORIA MŁODSZA 6-7 LAT

MIEJSCE 1 - Lena Podgórska

MIEJSCE 2 - Emilia Pawelczyk

MIEJSCE 3 - Weronika Urbańczyk-Iwanecka

WYRÓŻNIENIE:

Szymon Ziaja

Hanna Ochojska

 

KATEGORIA STARSZA 10-17 LAT

MIEJSCE 1 - Magdalena Wrobel

MIEJSCE 2 - Emilia Jura

MIEJSCE 3 – Aleksandra Pela

WYRÓZNIENIE – Dominik Pszczoliński

 

 

Konkurs Plastyczny "Nie z tej planety"

 

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastycznej ukazującej jak mogłoby wyglądać życie i ewolucja na innych planetach — w szczególności w warunkach istotnie odmiennych od tych na Ziemi.

 

regulamin konkursu

karta zgłoszeniowa

plakat

 

 

W konkursie wzięło udział 35 dzieci, z pośród których nagrodziliśmy 13 prac:

 

KATEGORIA 6-9 LAT

MIEJSCE 1 - Michał Kwolek

MIEJSCE 2 - Laura Nieradzik

MIEJSCE 3 - Zuzanna Drosdek

MIEJSCE 3 - Natalia Przechszta-Kranušić

 

KATEGORIA 10-13

MIEJSCE 1 - Emilia Rusinek

MIEJSCE 2 - Alicja Gonsior

MIEJSCE 3 - Mateusz Gawron

MIEJSCE 3 - Aleksandra Grzymska

MIEJSCE 4 - Antoni Kudyniuk

MIEJSCE 4 - Magdalena Marek

 

KATEGORIA 14-18

MIEJSCE 1 - Aleksandra Kampa

MIEJSCE 2 - Zuzanna Pietucha

MIEJSCE 3 - Magdalena Herlitz

 

 Wszystkim dzieciom Serdecznie gratulujemy!

 

KONKURSY REALIZOWANE W 2018 ROKU

 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - PODAJ SWÓJ ADRES EMAIL I ŚLEDŹ NASZEGO NEWSLETTERA.