Jak zostać edukatorem?

Jak zostać edukatorem ŚOB?


  

POZNAJ OGRÓD

Śląski Ogród Botaniczny jest najmłodszą tego typu instytucją w Polsce i niedawno obchodził swoje 15 urodziny. W tym czasie na terenie Ogrodu utworzyliśmy różne Kolekcje Roślin Ozdobnych oraz objęliśmy ochroną miejsca przyrodniczo cenne. 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wszystko w Twoich rękach… Wypełnij formularz lub napisz do nas. Nie musisz mieć doświadczenia, bo szybko je zdobędziesz, pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w edukacji i zaproponujemy warsztaty, które możesz prowadzić.

Jeżeli masz już doświadczenie w pracy z dziećmi lub w zakresie edukacji ekologicznej, możesz wykazać się własną inwencją i zaproponować tematykę zajęć, które chcesz prowadzić. Aspekt merytoryczny jest dla nas niesamowicie ważny, jednak jest coś, co liczy się dużo bardziej - otwarte serce i umysł. Potrzebujemy ludzi, dla których nauczanie dzieci nie jest zawodem, a misją. Mających świadomość, że kształtowanie kolejnych pokoleń to odpowiedzialne zadanie. Podchodzących do dzieci i młodzieży z szacunkiem i ciepłem, wkładających w to co robią nie 100 a 200%.

 

WYNAGRODZENIE

Zapewniamy uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Z każdym edukatorem podpisujemy umowę zlecenie jasno określającą prawa i obowiązki. Wynagrodzenie przelewamy na konto regularnie i bez opóźnień.

 

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Dbamy, by czas pracy uwzględnił Twoje możliwości i preferencje. Jeśli chcesz łączyć pracę edukatora z innymi obowiązkami, z niczego nie musisz rezygnować. Planując pracę ustalasz z koordynatorem swoją dyspozycyjność. Uwzględniamy ją w grafiku warsztatów.

 

PERSPEKTYWY PRZED TOBĄ!

OK, podpisałeś umowę, znasz zakres swoich obowiązków, ale co dalej? Pracując, zyskujesz wiele możliwości. Ogród jest Instytucją Naukową, skupiającą wokół siebie mnóstwo ciekawych, otwartych na doświadczenia ludzi, często posiadających umiejętności z zakresu różnych dziedzin, chętnych do pomocy. Jako edukator możesz wziąć udział w warsztatach doszkalających, które organizujemy oraz nawiązać nowe kontakty. Tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się Twoja przygoda z Ogrodem! 

 

CHCESZ ZOSTAĆ EDUKATOREM?

 

Skontaktuj się z nami! 

napisz: edukacja@sibg.org.pl lub zadzwoń 534 994 575, 790 477 948

 

 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - PODAJ SWÓJ ADRES EMAIL I ŚLEDŹ NASZEGO NEWSLETTERA.