Jak zostać edukatorem?

Jak zostać edukatorem ŚOB?


  

POZNAJ OGRÓD

Śląski Ogród Botaniczny jest najmłodszą tego typu instytucją w Polsce i niedawno obchodził swoje 20 urodziny. W tym czasie na terenie Ogrodu utworzyliśmy różne Kolekcje Roślin Ozdobnych oraz objęliśmy ochroną miejsca przyrodniczo cenne. 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wszystko w Twoich rękach! Wypełnij formularz lub napisz do nas. Nie musisz mieć doświadczenia, bo szybko je zdobędziesz, pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w edukacji i zaproponujemy warsztaty, które możesz prowadzić.

Jeżeli masz już doświadczenie w pracy z dziećmi lub w zakresie edukacji ekologicznej, możesz wykazać się własną inwencją i zaproponować tematykę warsztatów, które chcesz prowadzić. Aspekt merytoryczny jest dla nas niesamowicie ważny, jednak jest coś, co liczy się dużo bardziej - otwarte serce i umysł. Potrzebujemy ludzi, dla których nauczanie dzieci nie jest zawodem a misją. Mających świadomość, że kształtowanie kolejnych pokoleń to odpowiedzialne zadanie. Podchodzących do dzieci i młodzieży z szacunkiem i ciepłem, wkładających w to, co robią nie 100 a 200%.

 

WYNAGRODZENIE

Zapewniamy uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Z każdym edukatorem podpisujemy umowę zlecenie jasno określającą prawa i obowiązki. Wynagrodzenie zależne jest od ilości przeprowadzonych warsztatów, przelewamy je na konto regularnie i bez opóźnień.

 

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Dbamy, by czas pracy uwzględnił Twoje możliwości i preferencje. Jeśli chcesz łączyć pracę edukatora z innymi obowiązkami, z niczego nie musisz rezygnować. Planując pracę, ustalasz z koordynatorem swoją dyspozycyjność. Uwzględniamy ją w grafiku warsztatów.

 

PERSPEKTYWY PRZED TOBĄ!

OK, podpisałeś/-aś umowę, znasz zakres swoich obowiązków, ale co dalej? Pracując, zyskujesz wiele możliwości. Ogród jest instytucją naukową skupiającą wokół siebie mnóstwo ciekawych, otwartych na doświadczenia ludzi, często posiadających umiejętności z zakresu różnych dziedzin, chętnych do pomocy. Jako edukator możesz wziąć udział w warsztatach doszkalających, które organizujemy, oraz nawiązać nowe kontakty. Tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się Twoja przygoda z Ogrodem! 

 

CHCESZ ZOSTAĆ EDUKATOREM?

 

Skontaktuj się z nami!

 

Napisz: edukacja@sibg.org.pl lub zadzwoń 534 994 575, 790 477 948.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - PODAJ SWÓJ ADRES EMAIL I ŚLEDŹ NASZEGO NEWSLETTERA.